آیین اختتامیه گروه معارف جنگ دانشجویان افسری آجا در دوکوهه برگزار شد

 

 

آیین اختتامیه گروه معارف جنگ دانشجویان دانشگاههای افسری آجا در حسینیه شهید همت دوکوهه با حضور جمعی از نیروهای نظامی و انتظامی و  فرماندار شهرستان اندیمشک برگزار شد.

 

امیر سرتیپ احمد رضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش در این مراسم با تشریح بخش هایی از عملیات بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر گفت:این عملیات یکی از سخت ترین و پیچیده ترین عملیاتهای دفاع مقدس بود که دستاوردهای بسیار بزرگی برای نظام به دنبال داشت.

وی افزود:وقتی رژیم بعثی عراق با ۱۲ لشکر زرهی مکانیزه و پیاده مرزهای کشور ایران را مورد تجاوز قرار داد ملت بزرگ ایران اسلامی یک صدا به ندای رهبر لبیک گفت و جبهه ها را پر کرد و امروز هم ملت بزرگ ایران اسلامی پشت سر مقام عظمای ولایت ایستاده و وی را تنها نمی گذارد.

امیر پوردستان گفت:شهدا و ایثارگران و تلاش گران دوران دفاع مقدس مایه افتخار و عزت ایران اسلامی هستند و اقتدار و سربلندی نظام اسلامی در عرصه بین المللی مرهون خون شهداست.

رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش نیز برگزاری چنین برنامه های آموزشی و فرهنگی برای نیروهای نظامی را اقدامی برای یادآوری رشادت ها و ایثارگری رزمندگان در دوران دفاع مقدس دانست.

حجت الاسلام سیدمحمدعلی آل هاشم شهدا را مایه افتخار و عزت ایران اسلامی دانست و افزود: با پایان دوران دفاع مقدس نباید ایثار گری شهدا به فراموشی سپرده شود.

وی بر ضرورت حفظ ارزش های دفاع مقدس و تبیین اهداف والای شهدا تاکید کرد.

در این مراسم با لوح سپاس از جمعی از سرداران دوران دفاع مقدس و خانواده های معظم شهدا تجلیل شد.

دوره یک هفته ای معارف دانشجویان دانشگاههای افسری آجا به مدت یک هفته در دوکوهه برگزار شد.

2000
اخبار مرتبط