بررسی مشکلات اراضی فاقد سند در اندیمشک

 مشکلات اراضی کوی قائم  اندیمشک با حضور مسوولان وزارت دفاع بررسی شد.

 

 

 

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی گفت:مشکلات اراضی فاقد سند اندیمشک در منطقه کوی قائم که در گذشته از سوی پایگاه چهارم شکاری واگذار گردیده با حضور مسوولان وزارت دفاع در اندیمشک بررسی شد.

سردار صید عیسی دارایی در حاشیه نشست با مسوولان ارشد وزارت دفاع در محل فرمانداری گفت:در آخر دهه ۶۰ بین زمین شهری اندیمشک،فرمانداری و مسوولین شهر اندیمشک و فرماندهی پایگاه چهارم شکاری یک جلسه در خصوص زمین های کنار اندیمشک که در حوزه شهری قرار داشتند تشکیل گردید.

وی افزود:توافقاتی در این جلسه بسته شد و مقرر گردید که زمین های مذکور با مساحت ۵۲ هکتار به زمین شهری واگذار شود و از این مساحت۲۰۰ قطعه نیز در اختیار کارکنان پایگاه چهارم شکاری قرار گیرد.

دارایی گفت:در این ۵۲ هکتار بیمارستان امام علی (ع)،اداره ثبت اسناد و املاک،مسجد ،فضاهای اداری ، درمانی ،معنوی،  ورزشی  و مسکونی احداث گردیده است.

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی گفت:برخی از زمین ها رها شده بود که به بعضی از افراد مستضعف واگذار و پروانه ساخت داده و در واقع زیرساخت های لازم در این منطقه احداث گردیده است.

وی افزود:متاسفانه از سال ۷۰ تا امروز هیچ پیگیری برای سند این زمین ها و منازلی که ایجاد شده صورت نگرفته است.

دارایی گفت:مردم ساکن در مناطق مذکور به دلیل فقدان سند منازل نتوانسته اند از  وام و یا سایر مزایای منازل خود استفاده کنند.

نماینده اندیمشک افزود:از زمان انتخابات که وارد شدم به شهروندان قول پیگیری دادم و تلاش های زیادی از طریق وزارت دفاع انجام داده ام که خوشبختانه در نشست هیاتی از وزارت دفاع و ستاد کل قوا این موضوع امروز در اندیمشک به صورت جدی و بازدید میدانی ، بررسی شد.

وی گفت: در این جلسه مقرر شد که گزارش مبسوطی از طریق ادارات راه و شهرسازی،ثبت اسناد و شهرداری اندیمشک آماده و تقدیم این هیات گردد و در نهایت این گزارش از طریق هیات مذکور به فرماندهی معظم کل قوا تقدیم شود.

دارایی افزود:انشالله فرمان از طریق ایشان ابلاغ خواهد شد .

 

 

 

در نشست امروز مسوولان وزارت دفاع و ستاد کل قوا در اندیمشک با حضور نماینده و فرماندار مسائل مربوط به اراضی مذکور بررسی شد.

1107
اخبار مرتبط