نشست مهندس جهانگیری فرماندار شهرستان با اعضای کمیسیون امور بانوان و خانواده شهرستان برگزار شد

فرماندار شهرستان اندیمشک: بانوان خانه دار کارآفرین شناسایی شوند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نشست مهندس جهانگیری فرماندار شهرستان اندیمشک با رئیس و اعضای کمیسیون امور بانوان و خانواده شهرستان اندیمشک در سالن کوثر فرمانداری برگزار شد.

مهندس جهانگیری فرماندار شهرستان اندیمشک با تسلیت فرا رسیدن ایام رحلت رسول اکرم(ص)و شهادت امام حسن مجتبی(ع) گفت: کمیسیون امور بانوان شهرستان نسبت به برنامه ریزی جامع جهت بهره‌مندی و استفاده از امکانات و تسهیلات مختلف آموزشی و خوداشتغالی صورت گیرد

وی با بیان اینکه کمیسیون امور بانوان یک کمیسیون مهم و راهبردی است گفت:نوآوری خلاقیت و پشتکار باعث پیشبرد اهداف این کمیسیون می شود.

مهندس جهانگیری افزود: کمیسیون امور بانوان و خانواده توجه ویژه ای به اشتغال خانگی شناسایی و استفاده از ظرفیت های زنان کارافرین خانه دار در حوزه صنایع دستی،کپور بافی و فرش بافی داشته باشد

وی تصریح کرد:بانوان در پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال جنگ تحمیلی نقش مهم و کلیدی داشته اند

فرماندار شهرستان اندیمشک با بیان اینکه از ظرفیت بانوان نخبه در شهرستان استفاده شود گفت:کمیسیون امور بانوان و خانواده نسبت به شناسایی این افراد و برسی نیازمندی های بانوان شهرستان اقدام کند.

وی افزود:حفظ و گسترش ارزش و شئونات اسلامی آرمان های مقدس انقلاب اسلامی همکاری و ارتباط با بسیج و کانون های عقیدتی و مذهبی و برگزاری کلاس های در حوزه عفاف و حجاب در دستور کار کمیسیون امور بانوان و خانواده باشد.

در این نشست آقای صرفه جو معاون فرماندار و خانم علیپور رئیس کمیسیون امور بانوان و خانواده شهرستان به بیان نکاتی پرداختند

23