نشست صمیمی فرماندار شهرستان اندیمشک با اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر برگزار شد

مهندس جهانگیری:داوطلبان جمعیت هلال همچون رزمندگان دفاع مقدس در سایه گمنامی مشغول خدمت به مردم هستند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نشست صمیمی مهندس جهانگیری فرماندار شهرستان اندیمشک و سرهنگ کریمپور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک با رئیس و اعضای داوطلب جوان جمعیت هلال احمر حاضر در طرح شهید .سلیمان ی در سالن کوثر فرمانداری برگزار شد.

مهندس جهانگیری فرماندار شهرستان اندیمشک گفت:نیروهای داوطلب جمعیت هلال احمر مثل سربازان گمنام هستند که به صورت داوطلبانه و بدون هیچ چشم داشتی در کنار کادر درمان مشغول ارائه خدمت به بیماران کرونایی هستند.

وی افزود:نیروهای داوطلب هلال‌احمر همچون رزمندگان ۸سال دفاع مقدس در سایه گمنامی و در جهت ارائه خدمت به مردم در قالب طرح شهید سلیمان ی که هدف آن رهگیری و قطع زنجیره کرونا است در کنار نیروهای بسیجی مشغول خدمت هستند.

مهندس جهانگیری افزود:نیروهای داوطلب هلال احمر از ابتدای آغاز اپیدمی کرونا در کنار کادر درمان هر وقت که نیاز بوده حضوری پر رنگ داشته اند که این شایسته تقدیر است

وی افزود:هدف همه ای ما خدمت به مردم است هلال احمر یک نهاد مردمی و داوطلبان آن از جنس مردم هستند که ما حمایت همه جانبه خود را از امدادگران و داوطلبان جمعیت هلال احمر را داریم.

وی با بیان اینکه وضعیت کرونا در اندیمشک همچون سایر شهرهای کشور مناسب نیست گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی،استفاده از ماسک،رعایت فاصله اجتماعی،شست و شوی مداوم دست ها و واکسیناسیون گروهای هدف همچنان تنها راه های مقابله با ویروس کرونا است.

فرماندار شهرستان با بیان اینکه لباس هلال احمر یک لباس مقدس است گفت:فردی که این لباس مقدس را می پوشد باید شان و منزلت این لباس را حفظ کند زیرا لباس هلال احمر در حوادث گوناگون تسکین دهنده برای مردم است.

وی گفت:مردم دورهمی های خانوادگی را تعطیل کنند زیرا در دورهمی های خانوادگی به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی به کانون اصلی گسترش شیوع ویروس کرونا در شهرستان تبدیل شده است.

در این نشست سرهنگ کریمپور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج،آقای نیل ساز رئیس جمعیت هلال احمر ،آقای کاظمی مدیر شبکه بهداشت و درمان و تعدادی از داوطلبان جمعیت هلال احمر به بیان مطالبی پرداختند

در پایان این نشست به رسم ادب از یکی داوطلبان پرستار جمعیت هلال احمر توسط مهندس جهانگیری فرماندار شهرستان اندیمشک تجلیل بعمل امد

54