طی آئینی با حضور مهندس جهانگیری فرماندار شهرستان، دکتر حسنوند نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی،جمع زیادی از خانواده های معزز شاهد و ایثارگر ، اقشار مختلف مردم و مسئولین از خدمات ماندگار حجت الاسلام والمسلمین حسینی نوری امام جمعه اندیمشک تجلیل شد


فرماندار اندیمشک :
تلاش امام جمعه در اندیمشک سبب تسریع در روند امور شد

🔹فرماندار شهرستان اندیمشک گفت:تلاش امام جمعه اندیمشک سبب بصیرت آفرینی ، همدلی و تحقق گام های بزرگی در شهرستان شد.

🔻به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهندس جهانگیری در همایش تجلیل از خدمات ماندگار حجت الاسلام حسینی نوری در تالار فرهنگ افزود:حمایت های پدرانه حجت الاسلام حسینی نوری سبب گره گشایی امور شده و صلح و سازش های زیادی با دلسوزی وی محقق شد.

🔰وی اظهار داشت:امام جمعه اندیمشک در شرایط حساس مختلف با درایت ، توان و با دلسوزی کامل سبب ایجاد آرامش و رفع مشکلات مردم شد که قابل تحسین است.

🔰وی ادامه داد:حضور امید بخش ، موثر و ارزنده وی در اندیمشک خیر و برکت به همراه داشت و راهنمایی های پدرانه وی همواره سبب تسریع در رفع مشکلات شهرستان شد.

🔰مهندس جهانگیری اظهار داشت: حجت الاسلام حسینی نوری همواره محور وحدت در شهرستان بوده و همراهی و همدلی مسئولین اندیمشک با وجود ایشان بیشتر و در سایه این همدلی ، انگیزه برای خدمت به مردم مضاعف شده بود.

🔰فرماندار اندیمشک با تجلیل از این خدمات ماندگار افزود:همه ما به وجود بابرکت این شخصیت ارزشمند افتخار می کنیم و بی شک در هر نقطه ای از ایران اسلامی حضور وی سبب آرامش مردم خواهد بود.

🔰نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی هم با اشاره به خدمات ارزنده امام جمعه اندیمشک گفت:خدمات ماندگار فقط مربوط به کار عمرانی نیست بلکه کارهای بزرگ فرهنگی و معنوی که وحدت مردم و مسئولین را تقویت کرده هم خدماتی ماندگار هستند.

🔰دکتر حسنوند افزود: در هیچ برهه ای، مخصوصا در این شرایط کرونایی، چنین جلسه پرشوری برای تجلیل از امام جمعه برگزار نشده است و این یعنی شما از راه قلب ها و نه از راه منصب های زودگذر، اندیمشک را فتح کرده اید.

🔰وی بیان کرد:حضرتعالی هیچ گاه در دل و ذهن مردم این خطه تودیع نخواهید شد و درس های ماندگار ایثار، وحدت، مردم داری و ایستادن بر اصول و ارزشها به همگان دادید.

🔰حسنوند اظهار داشت:اگر امروز در این شهر توسعه ای شکل گرفته است، ناشی از ایجاد آرامش، وحدت آفرینی، راهنمایی و حمایت شما بوده است.

🔰وی گفت:امروز بهترین بدرقه با حضور خانواده های معزز شهدا ، مدافعان حرم و اقشار مختلف مردم برگزار و مردم با گریه در این مراسم حضور دارند که این مهم نشان دهنده جایگاه ارزنده حضرتعالی بین مردم است.

🔰امام جمعه اندیمشک هم بر ضرورت همدلی جمعی برای رسیدن به توسعه تاکید کرد و افزود:شهرستان اندیمشک دارای ظرفیت های ارزنده ای است که نباید این ظرفیت ها قربانی تقابل های سیاسی شوند.

🔰حجت الاسلام سید مصطفی حسینی نوری افزود:جامعه ای که یکدیگر را همراهی نمی کنند و همواره به دنبال تقابل و اختلاف هستند ، در نهایت شکست را تجربه می کند.

🔰وی بیان کرد:اندیمشک مردمی،شریف، ولایتمدار و شهید پرور دارد که در دوران دفاع مقدس و در دفاع از حریم اهل بیت (ع) به خوبی حماسه آفریدند.

🔰وی افزود: شاهد بودیم که در تمام مشکلات و بحران ها مردم اندیمشک عاشقانه حضور داشتند.

🔰 در دوران کرونا شاهد بودیم که مردم ماسک تولید می کردند، در کمک های مومنانه حضوری بی نظیر داشتند.

🔰امام جمعه اندیمشک اظهار داشت:تضارب ها و زد و خورد های انتخاباتی امری باطل است که ما را از هم دور می کند. انتخابات مربوط به زمان و فصلی خاص است.

🔰وی بیان کرد: مسئول دلسوز باعث پیشرفت شهر می شوند و نماینده پرتلاش و فرماندار دلسوز این شهرستان با همت و تلاش جهادی برای این دیار تلاش می کنند .

🔰وی گفت:حمایت از چنین مسئولینی عدالت است و اگر من از مسئولین حمایت نکرده و برای مسئولین ایجاد انگیزه نکنم برخلاف نظر ولی امر خود عمل کرده ام.

🔰امام جمعه اندیمشک افزود:بنده از مسئولین انتقاد کرده و در بسیاری از امور هم از خدمات ارزنده آنها تجلیل کرده و البته تجلیل ها را در بین مردم عنوان کردم تا امید در دل ها بیشتر شود.

🔰وی ادامه داد: راه درست و منطقی همین بوده و سیاه نمایی کار دشمن است ضمن اینکه ما هم نقد می کنیم اما در شرایط تحریم و تهدید دشمنان رهبری می فرمایند به مردم امید بدهید.

🔰وی افزود:من غبطه می خورم وقتی در شهر ظرفیت های مادی و انسانی بسیاری وجود دارد اما درگیر مسائل پوچ انتخاباتی شده است.

🔺بنا بر این گزارش ، جمع زیادی از خانواده های شهدا ،مدافعان حرم ،اعضای شورای تامین،مدیران ادارات و دستگاههای اجرایی، هیات های فرهنگی و مذهبی ، اصحاب رسانه ، مدیران و اقشار مختلف مردم از زحمات سه ساله حجت الاسلام سید مصطفی حسینی نوری تقدیر کردند.

51
اخبار مرتبط