نشست شورای اداری شهرستان اندیمشک با حضور مهندس جهانگیری فرماندار شهرستان،دکتر حسنوند نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای تامین، اعضای شورای ادارای ،معاونین و مسئولین واحدهای ادارات و کارشناسان اداری شهرستان در سالن شهید سروندی برگزار گردید

نشست شورای اداری شهرستان اندیمشک با حضور مهندس جهانگیری فرماندار شهرستان،دکتر حسنوند نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای تامین، اعضای شورای ادارای ،معاونین و مسئولین واحدهای ادارات و کارشناسان اداری شهرستان در سالن شهید سروندی برگزار گردید.

🔸مهندس جهانگیری فرماندار :
با روند تحقق طرح های مختلف شهرستان،چشم انداز اندیمشک بسیار مثبت و امیدبخش است

🔸دکتر حسنوند نماینده:
زنجیره مشارکت و همدلی بین مدیران و کارکنان ادارات برای توسعه بیشتر ، تقویت شود

فرماندار شهرستان اندیمشک در این نشست با محکوم کردن اهانت نشریه فرانسوی ، آن را نشان دهنده واهمه استکبار از اسلام ناب محمدی عنوان کرد.

مهندس جهانگیری با اشاره به موقعیت ویژه شهرستان گفت: برنامه توسعه شهرستان تدوین و تحقق این برنامت مستلزم همدلی و تلاش مضاعف همه مدیران و کارکنان ادارات است.

وی گفت:چشم امید مردم به مدیران و کارکنان ادارات است و تحقق طرح های بزرگ شهرستان که به رفع دغدغه های اقتصادی و اشتغال مردم بیانجامد مستلزم همین تلاش دستگاههایی اجرایی است.

وی ادامه داد: امسال از سوی رهبر معظم انقلاب سال جهش تولید نام گرفته و تلاش جهادی برای تحقق این موضوع ضروری است.

جهانگیری بیان کرد: حمایت از سرمایه گذاری در اندیمشک مطلوب بوده و با تقویت این بخش طرح های بزرگی اجرایی شده است.

وی گفت: دهها پروژه بزرگ عمرانی در همه حوزه ها در بخش مرکزی و الوار محقق شده و این روند نویدبخش چشم انداز روشن شهرستان است.

وی افزود:برخی ادارات باید با رویکر بهتر در عرصه خدمت به مردم وارد عمل شوند و از قصور هیچ مدیری چشم پوشی نخواهد شد.

وی با انتقاد از دانشگاههای شهرستان اظهار داشت: چهار دانشگاه در شهرستان وجود دارد اما باید با جدیت بیشتر عمل کنند ،از ظرفیت های نخبگان دانشگاهی باید در مسیر توسعه شهرستان بهره برد و نقش دانشگاهها در این راستا محوری است.

وی از مدیران خواست در تحقق طرح های بزرگ شهرستان تلاش حداکثری داشته باشند.

وی افزود: در زمینه حضور سرمایه گذاران،ادارات باید پویاتر عمل کرده و حمایت کنند.

وی با قدردانی از بنیاد مسکن گفت:با پیگیری جدی،۵۰ روستا در بخش الوار اندیمشک تعیین محدوده شدند که خدمت بزرگی برای توسعه است.

وی همدلی و وحدت موجود بین مسئولین ارشد شهرستان را نقطه عطفی برای حل دغدغه های مردم عنوان کرد.

وی از زحمات نماینده و امام جمعه اندیمشک قدردانی کرد.

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی هم با محکوم کردن اقدام نشریه فرانسوی گفت: شیطنت دشمنان اسلام ادامه دارد و برای مقابله با این اقدام ها مسلمین باید هوشیارتر باشند.

دکتر حسنوند افزود:کشورهایی که خود را مهد تمدن و دموکراسی می دانند به تمدن و مذهب دیگر کشورها توهین می کنند و آزادی آنها را به رسمیت نمی شناسند.

وی در بخش دیگری افزود: زنجیره مشارکت مدیران و کارکنان ادارات برای تحقق توسعه در شهرستان باید تقویت شود.

وی اظهار داشت:ما برای توسعه شهرستان به تجربه،علم و تخصص تمام افراد نیاز داریم.هرکدام از ما یک ظرفیت ارتباطی داریم که باید در راستای تحقق برنامه چشم انداز توسعه مورد استفاده قرار بگیرد.

نماینده اندیمشک درخصوص مسئولیت پذیری و تعهد مسئولین به مردم گفت:همه ما مسیولیت هایمان را بصورت مستقیم و غیرمستقیم با رای مردم گرفته ایم.

این پشتوانه عمومی و مردمی از ما مطالبه دارد و ما در قبال آنها وظایفی داریم.

وی ادامه داد:شهرستان اندیمشک ظرفیت های بی شماری دارد.

این ظرفیت ها اگر به طور علمی و با برنامه ریزی تقویت شده و مورد استفاده قرار بگیرد ما به اوج توسعه و پیشرفت خواهیم رسید.

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی با دعوت همگان به وحدت و مشارکت در ساخت آینده و کنار گذاشتن اختلاف سلیقه برای پیشرفت شهرستان، ادامه داد:بعضی از استان ها زادگاه جریانات سیاسی و شخصیت های سیاسی هستند. اما در توسعه هم سرآمد هستند.

وی در بخش دیگری با تاکید بر متحول شدن اندیمشک طی چندین سال اخیر افزود: گام های بزرگی در شهرستان در زمینه های مختلف برداشته شده و پروژه های بزرگی در اندیمشک محقق شده که بی سابقه است.

وی از زحمات شبانه روزی مهندس جهانگیری فرماندار شهرستان قدردانی کرد.

نماینده اندیمشک همچنین از تلاش حجت الاسلام حسینی نوری امام جمعه تقدیر کرد.

این نشست با محور چشم انداز توسعه شهرستان و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی در این جلسه به بیان عملکرد و برنامه های آتی پرداختند.

50
اخبار مرتبط