محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی عصر روز پنجشنبه در جریان بازدید از کارخانه نیمه ساخت سیمان اندیمشک در بخش الوار گرمسیری گفت: این کارخانه حداکثر تا یکسال آینده کارخانه به بهره‌برداری می‌رسد

تصاویری از بازدید دکتر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی از کارخانه سیمان اندیمشک/ راه اندازی کارخانه تا یکسال آینده

دکتر شریعتی استاندار خوزستان،مهندس جهانگیری فرماندار اندیمشک،
دکتر حسنوند نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی ، حجت الاسلام حسینی نوری امام جمعه اندیمشک ،اعضای شورای تامین و جمعی از مسئولین شهرستان دکتر قالیباف را در این بازدید همراهی کردند.

محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی در جریان بازدید از کارخانه نیمه ساخت سیمان اندیمشک در بخش الوار گرمسیری گفت: این کارخانه حداکثر تا یکسال آینده کارخانه به بهره‌برداری می‌رسد.

دکتر قالیباف که به خوزستان سفر کرده، در جمع خبرنگاران در اندیمشک بیان کرد:همه تجهیزات این پروژه خریداری و در محل موجود است و مشکلات طرح هم حل شده است.
وی افزود: مسوولان این شهرستان قول داده‌اند از نیروهای بومی در این کارخانه بزرگ استفاده کنند.

مهندس جهانگیری فرماندار شهرستان و دکتر حسنوند نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی در این بازدید مشکلات این کارخانه را مطرح و خواستار تامین اعتبار لازم برای تکمیل پروژه شدند.
این پروژه بیش از ۷۰۰ فرصت شغلی ایجاد خواهد کرد.
به گفته دکتر حسنوند نماینده شهرستان تکمیل فاز اول و دوم این طرح ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد و با راه اندازی آنها ۸۰۰ میلیارد تومان ارزآوری خواهد شد..
a href=”https://andimeshk.ostan-khz.ir/app/files/sites/102/2020/09/DSC_5085.jpg”>

151