فرماندار اندیمشک: توربین های نیروگاه آماده نصب هستند


فرماندار اندیمشک:
توربین های نیروگاه آماده نصب هستند

🔻فرماندار شهرستان اندیمشک گفت:توربین های نیروگاه سیکل ترکیبی آماده نصب هستند.

🔻به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، مهندس جهانگیری با بیان این مطلب افزود:این پروژه بزرگ اقتصادی به عنوان طرح مهم در راستای رونق اقتصاد و اشتغال با جدیت پیگیری می شود.

🔻وی بیان کرد:این نیروگاه از طرح‌های جدید نیروگاهی صنعت برق حرارتی است که از نوع کلاس F و شامل یک واحد گاز به ظرفیت ۳۰۷ مگاوات و یک واحد بخار به ظرفیت ۱۴۴ مگاوات با راندمان بالا در حال احداث است.

🔻جهانگیری بیان کرد:تحقق این طرح ، ضمن تقویت شبکه برق منطقه و تامین برق مورد نیاز شهروندان ، در توسعه زیرساخت ها و رفع نیاز کارخانجات و کارگاههای منطقه بسیار موثر است.

🔻وی بیان کرد: این طرح از طرح های شاخص شهرستان است که با سرعت عمل بیشتر و رسیدن به مرحله بهره برداری، بخش زیادی از مشکلات اقتصادی و اشتغال را در منطقه حل خواهد کرد.

🔻فرماندار اندیمشک افزود: با بهره برداری از این طرح اندیمشک به عنوان قطب تولید برق نیروگاهی کشور مطرح می‌ شود.

🔻جهانگیری اظهار داشت: طرح های شاخص اقتصادی شهرستان با شتاب و تلاش مضاعف پیگیری می شود و به رغم وجود تحریم ها ، اما برنامه ریزی و پیگیری شبانه روزی برای تحقق این گام های بزرگ اقتصادی ادامه دارد.

🔻وی با قدردانی از پیگیری نماینده مردم اندیمشک افزود: تحقق طرح های بزرگ اقتصادی شهرستان نه تنها برای رفع چالش اشتغال اندیمشک موثر است بلکه با توجه به موقعیت شهرستان برای سایر استان های همجوار نیز می تواند در بخش اقتصادی نتایج مفیدی داشته باشد.

🔻این نیروگاه ۵۰۰ مگاواتی در زمینی به مساحت ۵۰ هکتار با اعتبار ۱۳ هزار میلیارد ریالی در دست احداث است.

15
اخبار مرتبط