همشهریان محترم اندیمشک


🔻همشهریان محترم اندیمشک

🔹همان گونه که همه ی شما به خوبی می دانید در چند ماه گذشته به سبب شیوع ویروس منحوس کرونا روزهای سخت و دشواری رو سپری می کنیم .

🔹در این روزها تنی چند از همشهریان و عزیزانمان را در اثر ابتلا به این بیماری از دست دادیم که برای همه درگذشتگان از درگاه قادر متعال طلب آمرزش و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت دارم.

🔹خوشبختانه در روزهای اخیر با همکاری و همراهی همه ی شما شهروندان آگاه و فهیم به سبب رعایت نکات بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک، رعایت فاصله های اجتماعی و عدم حضور در مراسم های عزا و عروسی روند کاهش مبتلایان به این بیماری در سطح شهرستان را شاهد هستیم که ناشی از همراهی شما همشهریان عزیز می باشد.

🔹همه ی ما باید به این نکته بسیار مهم توجه داشته باشیم که بهبود نسبی شرایط شهرستان به معنی پایان این بیماری نیست، بلکه این شرایط بسیار شکننده و قابل برگشت به شرایط قبل است.

🔹بدون تردید خطر ویروس و بیماری کرونا همچنان وجود دارد و کاهش یا افزایش تعداد مبتلایان به این بیماری بستگی مستقیم به رفتار همه ما در رعایت نکات بهداشتی دارد.

🔹 در حال حاضر موثرترین و مطمئن ترین راه برای مقابله با این بیماری استفاده از ماسک در همه ی اماکن، رعایت فاصله اجتماعی و عدم حضور در اجتماعات است.

🔹لذا اینجانب ضمن قدرانی از همراهی آگاهانه و هوشمندانه ی همه شهروندان محترم در رعایت نکات بهداشتی، درخواست دارم که همچنان با رعایت پروتکل های بهداشتی به ویژه استفاده مداوم از ماسک در همه شرایط و اماکن، پرهیز از حضور در اجتماعات مانند مراسم های عروسی و ترحیم و همچنین رعایت فاصله ی اجتماعی به کاهش روند مبتلایان به این بیماری در سطح شهرستان و تضمین سلامتی عزیزانتان کمک نمایید.

🔹صحت و سلامتی همه ی شهروندان محترم و شفای عاجل بیماران را از درگاه ایزد متعال مسئلت می نماییم.

*سلامت همه آفاق در سلامت توست*
*به هیچ عارضه شخص تو دردمند مباد*

*پیمان جهانگیری*
*فرماندار شهرستان اندیمشک*

🔸روابط عمومی فرمانداری شهرستان اندیمشک

🔹با ما همراه باشید با؛
آدرس  کانال روابط عمومی فرمانداری در پیام رسان سروش

https://sapp.ir/farmandari_andimeshk

آدرس ما در پیام رسان داخلی ایتا
http://eitaa.com/farmandari_andimeshk

من را در Instagram دنبال کنید!
نام کاربری:
https://www.instagram.com/farmandari_andimeshk?r=nametag‌

29
اخبار مرتبط