اعلام تعطیلی ادارات و بانک‌های خوزستان در روزهای هفتم وهشتم مرداد


اعلام تعطیلی ادارات و بانک‌های خوزستان در روزهای هفتم وهشتم مرداد
اعلام تعطیلی ادارات و بانک‌های خوزستان در روزهای هفتم وهشتم مرداد
اهواز – ایرنا – ادارات و بانک‌های سراسر استان خوزستان روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه هفتم و هشتم مردادماه با توجه به پیش بینی هواشناسی خوزستان درخصوص رخداد دماهای بالا و افزایش رطوبت در سطح این استان ، تعطیل شدند.

به گزارش ایرنا براساس مصوبه نشست ستاد پیشگیری،هماهنگی وفرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان خوزستان در دوم مرداد ماه ۹۹ به ریاست استاندار خوزستان ، به منظورمدیریت مصرف برق ، صرفه جویی ،پیشگیری از وقوع حوادث احتمالی و قطع برق وحفظ سلامت شهروندان و به دستور استاندار فعالیت کلیه ادارات و بانک‌ها در روز سه‌شنبه و چهارشنبه در سطح استان بجز مراکز امدادی ، درمانی ،عملیاتی، خدماتی ، بخش‌های دارای نوبت کاری،آتش نشانی ،بیمارستان ها و مراکز تولیدی تعطیل اعلام شد.

همچنین بر این اساس زمان اتمام کار دستگاه‌های مذکور در روزهای شنبه و یکشنبه چهارم و پنجم مرداد ماه ساعت ۱۲ و زمان شروع واتمام کار دستگاههای اداری و بانک ها در روز دوشنبه ۶ مرداد از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۱ اعلام شد.

امتحانات دانشگاهها و مراکزآموزشی در ایام مذکور بدون تغییر و طبق برنامه زمان بندی اعلام شده برگزار خواهد شد.

افزایش دما و رطوبت، ادارات و بانک‌های۲۲ شهرستان در استان خوزستان را در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه ( ۲۹ ، ۳۰ و ۳۱ تیرماه ) نیز تعطیل کرد.

شهرستان شوش ۳۱ تیرماه با دمای ۵۳.۱ درجه سانتیگراد بالای صفر در صدر گرم‌ترین شهرهای استان خوزستان قرار گرفت

34
اخبار مرتبط