بازرسی از بازار و اماکن عمومی اندیمشک برای مقابله با کرونا افزایش یافت🔰بازرسی از بازار و اماکن عمومی اندیمشک برای مقابله با کرونا افزایش یافت

🔻اندیمشک-ایرنا-فرماندار اندیمشک با بیان اینکه کمبودها و نیازهای این شهرستان برای مقابله با بیماری کرونا پیگیری شده‌است گفت:بازرسی از بازار و اماکن عمومی اندیمشک برای مقابله با کرونا افزایش یافت.

🔻به گزارش ایرنا پیمان جهانگیری عصر شنبه در نشست ستاد مقابله با کرونا در فرمانداری افزود:با این وجود، همه نیازها ، مشکلات و مطالبات اندیمشک برای تثبیت وضعیت شیوع بیماری کرونا به مسئولان ذیربط استانی و کشوری منعکس شده است و در حال پیگیری است.

🔸وی اظهار کرد:در راستای حفظ سلامت شهروندان تدابیر لازم اجرا و بازرسی مستمر از اصناف ، مراکز و اماکن پرخطر افزایش یافته است.

🔹فرماندار اندیمشک افزود:اثرگذاری اقدام مسئولان برای مقابله با شیوع کرونا منوط به مشارکت حداکثری شهروندان در رعایت پروتکل های بهداشتی است.

🔸وی با تاکید بر لزوم استفاده از ماسک از سوی شهروندان افزود:در ابتدای شیوع بیماری محدودیت های جدی درشهرستان اندیمشک اجرا و از ورود خودروهای مسافر غیربومی نیز جلوگیری شد.

🔹جهانگیری بیان کرد:در شرایط کنونی این محدودیت ها باید از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا اتخاذ و برای ابلاغ به استان و شهرستان ها ابلاغ شود.

🔸فرماندار اندیمشک اظهار کرد:برای ارائه خدمات بهتر به بیماران ، چهار تخت آی سی یو با تجهیزات کامل با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال به بیمارستان اندیمشک افزوده شد و کلیه کارکنان بهداشت و درمان با تلاش جهادی به مردم خدمت می کنند.

🔹وی گفت:مهمترین نکته که شهروندان باید به آن توجه ویژه داشته باشند ، پرهیز از حضور در تجمع های پرخطر و مراسم عروسی و عزا است.

🔸جهانگیری ضمن توصیه اکید به مردم ، از آنها خواست با همدلی و تلاش مضاعف برای مهار بیماری در شهرستان و رسیدن به وضعیت مطلوب و پایدار همکاری کنند.

🔹به گفته سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکنون امروز شنبه ۱۴ تیرماه تعداد ۲۳۷ هزار و ۸۷۸ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۴۸ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۱ هزار و ۴۰۸ نفر رسید.

59
اخبار مرتبط