فرماندار شهرستان اندیمشک در پیامی روز بزرگداشت شهدا را فرصتی برای تجلیل از فداکاری و ایثار ستودنی این انسان های وارسته و والامقام عنوان کرد.


فرماندار شهرستان اندیمشک در پیامی روز بزرگداشت شهدا را فرصتی برای تجلیل از فداکاری و ایثار ستودنی این انسان های وارسته و والامقام عنوان کرد.
مهندس جهانگیری در این پیام آورده است:فرارسیدن ۲۲ اسفند سالروزتاسیس بنیاد شهید به فرمان امام راحل (ره ) درسال ۱۳۵۸ فرصتی ارزنده برای یادآوری حماسه های کسانی است که ره سعادت پیمودند و با عظمت روح خود ، گامی بزرگ برای تحقق اهداف اسلام و انقلاب برداشتند.

🔸به یقین با نثار خون های پاک و مقدس شهدای والامقام امروز شاهد حاکمیت نظام جمهوری اسلامی ، اقتدار ، بالندگی و توسعه در کشور هستیم.

🔸 آنچه که درایران اسلامی به عنوان یک سرمایه الهی ازآن یاد می شود درحقیقت همان حماسه هایی است که اقشار مختلف مردم ایران اسلامی ، جانبازان ، آزادگان و شهدا در دوران هشت سال دفاع مقدس خلق کردند که باید این حماسه ها را ارج نهاد.

🔸بزرگداشت شهدا، بزرگداشت ایثار ،اعتقاد،بزرگی و فداکاری کسانی است که با عشق در مسیر کمال الهی گام نهادند.

🔸بزرگداشت شهدا ، بزرگداشت زیبایی و انسانیت است.

🔸بزرگداشت شهدا ، بزرگداشت عشق و ایمان واقعی است.

🔸بزرگداشت شهدا ، بزرگداشت خوب بودن و اخلاص است.

🔸براستی که وصف شهدای گرانقدر در کلمات نمی گنجد .

🔸بی تردید تبیین اهداف والای شهدا نیاز ضروری جامعه است کمااینکه الگو پذیری جوانان از شهدا سبب آرامش درونی و رسیدن به سعادت خواهد شد.

🔸 جایگاه باعظمت و پرافتخار شهدای والامقام را گرامی می داریم، امید است با پیروی از راه باسعادت شهدای عزیز، برای رسیدن به کمال الهی تلاش کنیم.

پیمان جهانگیری
فرماندار شهرستان اندیمشک

19
اخبار مرتبط