نشست شورای اداری اندیمشک تشکیل شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان ، در این نشست فرماندار اندیمشک گفت:فرهنگ ایثار و شهادت به عنوان برترین فرهنگ باید با برنامه ریزی صحیح و اجرای برنامه های سازنده در جامعه ترویج داده شود.

خداداد محمدی در بخش دیگری گفت:شورای کشاورزی شهرستان با جدیت در حال اجرای برنامه های اشتغال زا است.

وی اظهار داشت:باید با تلاش و جدیت بیشتر در راستای حل دغدغه های مردم گام برداشت و همانگونه که مردم در انتخابات با حضور ارزشمند خود حماسه سیاسی را رقم زدند ، مسوولان نیز با خلق حماسه اقتصادی مشکلات مردم را مرتفع نمایند.

محمدی گفت:از محل اعتبارات تملک دارایی افزون بر ۲۷۰ میلیارد ریال به اندیمشک اختصاص یافته که در ۱۷ فصل و برنامه مصوب هزینه خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد اولویت با پروژه های نیمه تمام و در حال تکمیل می باشد.

ˈجاسم صفاتˈ مدیر کل بنیاد شهید خوزستان هم در نشست شورای اداری اندیمشک گفت:هدف از تشکیل بنیاد شهید به فرمان امام راحل (ره) ترویج فرهنگ جهاد و شهادت در جامعه بود.

وی اظهار داشت:اگر چه کارهای خوبی در بحث ایثار و شهدا انجام گرفته اما کافی نیست و باید با همت مضاعف در این خصوص گام برداشت.

صفات به جانفشانی مردم اندیمشک در طول هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: مردم اندیمشک در دوران دفاع مقدس با جانفشانی با ارزش های دفاع مقدس عجین شدند و وجود با برکت یکهزار شهید موید این امر می باشد.

1509
اخبار مرتبط