پیام فرماندار اندیمشک به قهرمانان اندیمشکی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان ، فرماندار اندیمشک  به مناسبت پیروزی فرشاد عیسوند و خودداری محمد رشنو جودوکار اندیمشکی در مقابل حریف اسرائیلی در پیامی از آنان قدردانی کرد.

در پیام خداداد محمدی آمده است:پیروزی مقترانه و ایستادن در سکوی قهرمانی جهان نشان از قدرت بی چون و چرای شما جوان ایرانی و بهانه ای برای تبلور خصائص پهلوانی جوانان غیرتمند و تلاشگر ایران عزیز در عرصه های بین المللی است.

وی پیروزی فرشاد عیسوند را اقتدار جوانان ایرانی دانست و ادامه داد:اینجانب  این پیروزی باشکوه را به شما مردم قهرمان شهریکهزار شهید اندیمشک، خوزستان و ایران، بخصوص جامعه ورزشی خانواده گرامی جوان برومند اندیمشکی ،  فرشاد عیسوند ،تبریک و تهنیت عرض می نمایم .

فرماندار اندیمشک در این پیام با تجلیل از حرکت ارزشی محمد رشنوگفت:این عمل نشان از پهلوانی دارد که در شما ورزشکار ارزنده نمایان شده است، کسی که با انصراف خود مشت محکمی بر دهان استکبار و صهیونیزم زد و اینجانب  این عمل خطیر را به شما مردم قهرمان شهر یکهزار شهید اندیمشک، خوزستان و ایران، بخصوص جامعه ورزشی خانواده گرامی جوان برومند اندیمشکی ، محمد رشنونژاد ،تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

 

 

 

 

محمد رشنونژاد جودوکار اندیمشکی وزن ۵۵- کیلوگرم که همراه با تیم ملی نوجوانان به مسابقات قهرمانی جهان که به میزبانی آمریکا  برگزار شد، اعزام شده بود، در مرحله دوم به منظور دفاع از مردم مظلوم فلسطین از رویارویی با جودوکار رژیم اشغالگر قدس انصراف داد و از مسابقات حذف شد.

 

 

 

 

 

همچنین در رقابت‌های  کشتی فرنگی قهرمانی جوانان جهان که در صوفیه بلغارستان آغاز شد فرشاد عیسوند نماینده وزن ۵۰ کیلوگرم کشورمان با پیروزی در دیدار ‌نهایی به مدال طلا دست یافت.

 

 

 

 

 

1475
اخبار مرتبط