راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن در اندیمشک برگزار می گردد

راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن در اندیمشک برگزار می گردد

فرماندار اندیمشک:تمهیدات برگزاری جشن انقلاب در اندیمشک مهیا است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نشست هماهنگی برگزاری راهپیمایی بزرگ یوم الله ۲۲بهمن با حضور یوسف زمانی اصل فرماندار شهرستان،حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه،اعضای شورای ادارای و اعضای شورای تامین در سالن کوثر فرمانداری برگزار شد.

یوسف زمانی اصل فرماندار شهرستان اندیمشک در این نشست با تبریک دهه مبارک فجر و مبعث حضرت رسول اکرم (ص) و با دعوت از اقشار مختلف مردم ولایتمدار شهرستان اندیمشک در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن گفت:۲۲ بهمن نماد اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.

وی تصریح کرد :مدیران باید جهادی و در تراز انقلاب اسلامی کار کنند در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی اعتبارات بسیار خوبی به این شهرستان اختصاص پیدا کرده و ده‌ها پروژ احداث و یاد در دست احداث است که این جز برکات این نظام برای شهرستان است.

فرماندار اندیمشک با بیان اینکه اقتدار و سربلندی انقلاب اسلامی آرزوی قلبی همه ما است گفت:همه تمهیدات لازم جهت برگزاری باشکوه یوم الله ۲۲بهمن در شهرستان اندیشیده شده است و انتظار که از مسؤلین وجود دارد،همه پای کار یوم الله ۲۲ بهمن باشند.

وی افزود:راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن همزمان با شهر اندیمشک در شهرهای چمگلک، بیدروبه، حسینیه ،آزادی روستاهای بخش الوار گرمسیری و بخش مرکزی شهرستان نیز برگزار خواهد شد‌.

راهپیمایی باشکوه یوم الله ۲۲بهمن روز یکشنبه ۲۲ بهمن ساعت ۱۰ صبح از میدان شهدای مدافع حرم به سمت میدان امام خمینی(ره) و میدان شهدای راه آهن برگزار خواهد شد

78