آئین تکریم و معارفه رئیس آموزش و پرورش شهرستان اندیمشک برگزار شد

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار اندیمشک :آموزش و پرورش رمز موفقیت و پویایی جامعه است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اندیمشک طی آئینی با حضور کرم صرفه جو و آقای محمد قلاوندی معاونین فرماندار،دکتر شریف زاده معاون مدیر کل آموزش و پرورش و جمعی از مدیران ادارات،مدیران مدارس‌ و معاونین آموزش و پرورش صبح روز یکشنبه ۲۴دی در سالن کوثر فرمانداری برگزار شد.

کرم صرفه جو معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری در این آئین با بر شمردن برخی از ویژگی های یک مدیر توانمند گفت:رسالتی که بر دوش مسولین آموزش و پرورش است بسیار سنگین با اهمیت و شیرین می باشد . مدیران در این نهاد همواره باید تلاش بیشتری در حوزه آموزشی و پرورشی انجام دهند.

وی افزود:در شهرستان اندیمشک آموزش و پرورش از الویت های مهم و اول مسئولین ارشد شهرستان بوده و توجه به آموزش و پرورش در حوزه زیر ساختی و برنامه های آموزشی در راس امور بوده و خواهد بود.

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش رمز موفقیت و پویایی جامعه است عنوان کرد:توجه جدی به آموزش همواره سبب پویایی جامعه در حوزه های مختلف سیاسی اجتماعی فرهنگی ورزشی خواهد شد.‌

وی تصریح کرد:جناب آقای صادقی طی این پنج سال خدمات ارزنده ای در حوزه آموزش و پرورش انجام داده اند که زحمات این مدیر قابل تقدیر است، البته این نتیجه زحمات همه معلمان ، مربیان ، مدیران ، معاونین و کارکنان آموزش و پرورش است.

صرفه جو در ادامه گفت:معلمان در کلاسهای درس و مدیران مدارس رکن اصلی حرکت رو به جلو و موفقیت در حوزه های فرهنگی و تعلیم و تربیت هستند.

ایشان ضمن تشریح اهمیت انتخابات ۱۱ اسفند و دعوت فرهنگیان به حضور پرشور در پای صندوق های رای به نقش بی بدیل آموزش،و پرورش در برگزاری انتخابات های مختلف اشاره و از همکاری و همراهی معلمان و فرهنگیان در پشتیبانی از این امر تشکر کرد.
وی در پایان گفت: هر آمدنی یک رفتنی در پی خواهد داشت و امروز از خدمات و زحمات جناب آقای صادقی تقدیر و تشکر می شود و برای آقای بختیار عزتی نیز آروزی موفقیت داریم.

آقای شریف زاده معاون مدیر کل آموزش و پرورش استان خوزستان در این نشست افزود:امروز در شهرستان غیور و شهید پرور اندیمشک حضور پیدا کرده ایم و این شهرستان همواره استوار بوده و دوکوهه دروازه کربلایی ایران در این شهرستان واقع است و انشالله در آینده نیز ما شاهد درخشش این شهرستان در حوزه های گوناگون باشیم

وی با بیان اینکه وحدت رمز موفقیت است افزود:ما به شغل معلمی که شغل انبیا است افتخار می کنیم و افتخار ما این است که بگویم ما یک معلم هستیم و شغل معلمی در جامعه مقدس است

وی تصریح کرد:درصد باسوادی در شهرستان ۹۸درصد است که این حاصل زحمات همه دستگاه‌ ها به ویژه آموزش و پرورش بوده است که تلاش همه عزیزان قابل تقدیر است و انشالله با وحدت این آمار را در شهرستان بهبود ببخشیم.

در پایان این آئین با تقدیر از زحمات ۵ساله روح الله صادقی در کسوت مدیرت آموزش و پرورش اندیمشک آقای بختیار عزتی به عنوان سرپرست جدید اداره آموزش و پرورش اندیمشک معرفی شدند

295