معاون استاندار خوزستان :طرح اصلاح نظام اداری در خوزستان اجرا می شود

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری خوزستان گفت:در راستای تحقق سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری طرح اصلاح نظام اداری در خوزستان اجرا می شود.

ˈعلی عمادˈ در نشست شورای اداری شهرستان اندیمشک گفت:این طرح در راستای دست یابی به توسعه پایدار در استان خوزستان اجرایی خواهد شد.

وی در ادامه از برگزاری نخستین سالگرد دولت تدبیر و امید در هفته دولت خبر داد و افزود:دولت دکتر روحانی در حالی کار خود را آغاز کرد که ایران هراسی در جهان گسترش یافته و دشمن تلاش می کرد با ایجاد بی اعتمادی ایران را منزوی کند.

عماد افزود:دکتر روحانی در حالی سکان امور را در یکسال گذشته به دست گرفت که دشمن تلاش می کرد ایران را به عنوان کشوری که به قوانین بین المللی پایبند نیست معرفی کند و همین امر موجب شد بخش زیادی از درآمدهای حاصل از فروش نفت در اختیار کشور نباشد.

معاون استاندار خوزستان افزود: دولت در شرایط رکود تورمی کار سختی در پیش گرفته که نیازمند همدلی و همراهی مردم است تا بتواند با برنامه ریزی کشور را از رکود تورمی خارج و به رونق اقتصادی برگرداند.

عماد با بیان اینکه دولت یازدهم پیرو منویات مقام معظم رهبری است افزود:امنیت موجود در کشور مرهون رهبری کم نظیر مقام معظم رهبری و تدبیر دولت دکتر روحانی است.

عماد با اشاره به اینکه تعداد زیادی پروژه نیمه تمام در کشور باقی مانده است گفت:برای تکمیل این طرح ها حداقل ۱۶ سال زمان نیاز است.

امام جمعه اندیمشک نیز در این نشست با تشریح موانع و مشکلات موجود در این شهرستان گفت:مردم شهرستان اندیمشک مشکلات زیادی دارند که با همدلی و تلاش قابل پیگیری و حل است.

حجت الاسلام “نعمت اله خدامی “به مشکلات عمران شهری اندیمشک اشاره کرد و افزود:برخی فضاهای سبز حتی زمین های مساجد بدون تغییر کاربری در این شهر فروخته شده و از طرفی برخی اراضی کشاوزی حومه شهر نیز بی ضابطه به افرادی واگذار شده است.

امام جمعه اندیمشک افزود:کمک به رفع موانع و مشکلات اشتغال ،تجهیز و توسعه اماکن ورزشی با توجه به استعدادهای ورزشی موجوددر شهرستان و همچنین کمک به راه اندازی موزه دفاع مقدس از دیگر مطالبات مردم اندیمشک می باشد.

فرماندار اندیمشک هم با تشریح مشکلات این شهرستان اندیمشک گفت: امسال ۱۲۹ پروژه با اعتبار ۲۳۰ میلیارد ریال در اندیمشک مصوب شده است.

ˈحمیدرضا گودرزیˈ با اشاره به ناکافی بودن این اعتبار گفت:شهرستان اندیمشک مشکلات عدیده ای در بخش های مختلف از جمله مسکن مهر ، دفاتر پیش خوان دولت ، عمران شهری و اشتغال دارد که نیازمند حمایت و توجه جدی مسوولان استان است.

مدیران کل فناوری اطلاعات ،آموزش و پژوهش ،اداری مالی و مدیر کل منابع انسانی و تحول اداری معاون استاندار خوزستان را در این سفر همراهی کردند.

نشست با کارکنان فرمانداری و بررسی مشکلات آنها و همچنین بازدید از مناطق شهری اندیمشک از دیگر برنامه های سفر معاون استاندار به اندیمشک بود.

 

1494
اخبار مرتبط