اجرای ۱۲۹ پروژه عمرانی و شهری در اندیمشک

 

فرماندار اندیمشک از اجرای ۱۲۹ پروژه عمرانی، زیر بنایی، آموزشی ،فرهنگی و شهری در سال جاری در این شهرستان خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اندیمشک،”حمیدرضا گودرزی” در نشست شورای اداری این شهرستان اظهار کرد: برای انجام این پروژه‌ها که در زمینه‌های عمرانی، زیر بنایی، آموزشی و شهری اجرا می شود، ۲۳۶ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است .

وی افزود: بی شک  اجرای این پروژه‌ها موجب رونق و شکوفایی شهرستان در زمینه‌های مختلف خواهد شد.

گودرزی اظهار کرد: با وجود اجرای این پروژه‌ها هنوز در برخی حوزه‌ها شاهد کمبود‌ها و کاستی‌هایی هستیم که امیدواریم با مساعدت استاندار خوزستان و مسئولان استانی این مشکلات نیز برطرف شود.

فرماندار شهرستان اندیمشک اضافه کرد: شهرستان اندیمشک دارای ظرفیت‌های بسیار خوبی در زمینه‌های مختلف از جمله کشاورزی و گردشگری است که با سرمایه‌گذاری در این بخش‌ها علاوه بر ایجاد رونق اقتصادی برای منطقه و استان موجب کاهش آمار بیکاری در این منطقه نیز خواهد شد.

گودرزی با تشریح مشکلات شهرداری خاطرنشان کرد: حل مشکل شهرداری اندیمشک به تنهایی از عهده شهرستان خارج است و امیدواریم که با همکاری و مساعدت مسئولان هرچه سریع‌تر این مشکل را مرتفع کنیم.

وی با اشاره به وجود برخی مشکلات شهری از جمله وضعیت درمانی این شهر گفت: این شهرستان تنها دارای یک بیمارستان است که این بیمارستان با توجه به قرار داشتن اندیمشک در کنار کریدور شمال به جنوب و حجم بالای مراجعات به آن جوابگوی مردم نیست ضمن اینکه از نظر امکانات نیز دارای مشکلات بسیاری است که توجه جدی مسئولان استانی را می‌طلبد.

گودرزی در پایان متذکر شد: وظیفه ما خدمت رسانی به مردم است همه باید در این راه با همدلی، همکاری و وحدت دست به دست هم داده و مشکلات مردم را که به حق ولی‌نعمتان ما هستند را برطرف نماییم و دراین راه از هیچ کوششی دریغ نکنیم.

2442
اخبار مرتبط