فرماندار اندیمشک: رفع مشکلات شهرداری نیازمند تعامل و همت مضاعف است

 فرماندار شهرستان اندیمشک گفت:برای حل مشکلات موجود در شهرداری تعامل و همت مضاعف یک ضرورت است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اندیمشک “حمید رضا گودرزی” در نشست هم اندیشی مسئولین شهرستان اندیمشک با شورای شهر که در سالن جلسات سد دز برگزار شد افزود: مشکلات و مسائل موجود خدمات رسانی مطلوب به شهروندان را تحت الشعاع قرار داده که باید با ایجاد شرایط مناسب آن را بهبود داد.

وی گفت:در حوزه موتوری شهرداری ماشین آلات فرسوده و خراب وجود دارد قرار شد این ماشین آلات به مزایده گذاشته و دستگاه جدید خریداری گردد.

گودرزی خواستار تلاش بیشتر،پرهیز از مسائل حاشیه ای ، افزایش روحیه تعامل و دوستی در راستای حل مسائل و مشکلات موجود شد.

در این جلسه نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی با بیان این که مشکلات بسیاری در این شهرستان وجود دارد که مردم از آن رنج می برند گفت: اشتغال مهم ترین مطالبه مردم اندیمشک از مسوولان است.

“صید عیسی دارایی ” افزود:برای حل مشکلات شهرستان اندیمشک تاکنون گام های مهمی برداشته شده اما همچنان نیاز به تلاش بیشتری است.

وی افزود:امسال اعتبارات خوبی به شهرداری اندیمشک اختصاص داده شده است که انتظار می رود در راستای عمران شهری هزینه شود.

دارایی از اعضای شورای اسلامی شهر اندیمشک و مدیران دستگاه های اجرایی خواست با تعامل و همدلی در راستای حل مشکلات این شهرستان تلاش کنند.

امام جمعه اندیمشک هم گفت:اگر ما در بحث مشاوره که نشات گرفته از مبانی دینی ما می باشد جدی تر باشیم می توانیم به موفقیت های خوبی برسیم.

حجت الاسلام “خدامی” گفت:باید  شهرداری را برای شهر اندیمشک انتخاب کزد که حتی اگر تمام عالم را جلوی چشمانش بریزند نسبت به این مادیات بی تفاوت باشد.

“عبدالرضا پاپی” رییس شورای اسلامی شهر اندیمشک و کرامت میری سخنگوی شورای اسلامی شهر اندیمشک هم در این نشست پیرامون مسائل و مشکلات شورا و شهرداری به بیان مطالبی پرداختند.

در این نشست مشکلات شهرداری و انتخاب شهردار اندیمشک مورد بررسی قرار گرفت.

2399
اخبار مرتبط