پیام فرماندار شهرستان اندیمشک به مناسبت سالروز فتح خرمشهر

 

بسم الله الرحمن الرحیم

((خرمشهر را خدا آزاد کرد. )) امام خمینی (ره)

 

 

تاریخ سراسر افتخار و پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی ایران، مملو از رویدادهایی است  که هر یک به عنوان حماسه هایی ماندگار در تاریخ جاودانه شده اند. در این میان،حماسه آزاد سازی خرمشهر ، به عنوان نقطه عطفی به شمار می آید که با مدد الهی و با ولایتمداری،ایثار،وحدت و همدلی فرزندان این مرز و بوم بدست آمد.

بی شک آزادی خرمشهر جاودان را باید مرهون پایداری و استقامت انسان هایی ارزشی دانست که پیام آزادی و آزادگی را فریاد کشیدند و در لبیک به رهبر و مقتدای خویش داستان عشق و دلدادگی  به ولایت را ماندگار نمودند.

آزادی خرمشهر نتیجه وحدت و یکپارچگی نیروهای مسلح کشور، ارتش، سپاه و بهره‌گیری ازظرفیت‌های عظیم نیروهای بسیج و فداکاری های مردم  بود، که باعث شد تمامی معادلات، باورها و ذهنیت‌هائی را که در مورد توانایی و قابلیت‌های نظام جمهوری اسلامی وجود داشت تغییر داده وبا نصرت الهی و با صلابت و از خود گذشتگی رزمندگان رشید اسلام، به منصه ظهور رسید.

در سالروز فتح غرور آفرین خرمشهر، این حماسه ماندگار را همراه با نام و خاطره بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) و همه مردم سرافراز ایران، خانواده معظم شهدا، رزمندگان، ایثارگران و جانبازان ۸ سال دفاع مقدس و شهیدان و رزمندگان دلیر این شهرستان و عملیات بیت المقدس  گرامی داشته و بر همه آنان که در صیانت از ارزش های ناب اسلامی قدم بر می دارند درود می فرستیم.

آزادی خرمشهر نشان داد که وقتی جبهه کفر و استکبار با وجود همه امکانات مادی، رسانه ای و نظامی خود در مقابل توان اعتقادی ،ایمان و عشق به ولایت مردم ایران اسلامی همواره محکوم به شکست است.

 اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گلگون کفن عملیات فتح خرمشهر و امام شهیدان،  سالروز این نصر بزرگ الهی را به پیشگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی ، خانواده معظم شهدا، رزمندگان، ایثارگران و جانبازان ۸ سال دفاع مقدس  تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

باشد که همه ما رهرو هفت هزار شهید گلگون کفنی باشیم که در سوم خرداد ماه و روز فتح خرمشهر شهد شهادت نوشیدند.

 

 

حمید رضا گودرزی

فرماندار شهرستان اندیمشک

سوم خرداد ماه ۱۳۹۳

2645
اخبار مرتبط